Dáte prednosť modernej pálenej keramickej alebo červenej tradičnej krytine?

Strecha je korunou krásny každého domu. Či už staviate nový dom alebo ste sa konečne odhodlali pre radikálnu rekonštrukciu, určite mi dáte za pravdu, že výber kvalitnej strechy či strešnej krytiny je zásadným momentom, na ktorý si treba vyhradiť dostatok času.

Od čoho závisí cena strechy?

Kvalitná strecha za dobrú cenu je presne to, čo hľadá asi každý z nás! Konečná cena strechy pochopiteľne závisí od toho, akému typu a povrchovej úprave dáte prednosť, ale taktiež je ovplyvnená samotným výrobcom. Jednotlivé ceny striech sa líšia podľa miesta stavby, typu krytiny, rozsahu prác i členitosti strechy, no rozdiel je aj v tom, či pôjde o novostavbu alebo o rekonštrukciu.

Vyberte si krytinu, ktorá splní vaše očakávania!

Výber strešnej krytiny môže ovplyvniť zložitosť i členitosť strechy, ale tiež klimatické podmienky. Napríklad do horských oblastí sú vhodnejšie skôr jednoduché tvary striech, ktoré nebudú zbytočne zaťažované snehom. Ďalším kritériom, ktorý si musíme bezpochyby všímať je životnosť a s ňou súvisiaca záruka. Estetické hľadisko má taktiež významnú rolu, veď kto by siahol po strešnej krytine, ktorá by sa absolútne nehodila k štýlu domu? Pálená keramická krytina je zárukou prvotriednej kvality vzhľadom k tomu, že je vyrobená z najlepších materiálov za využitia špičkových technológií, vďaka čomu vám vydrží pokojne aj do konca života. Veď ide o celoživotnú investíciu, tak prečo si nevybrať to najlepšie, čo vám trh ponúka?

Odlíšte sa a buďte originálny

Ak chcete dodať vášmu domu výnimočnosť a takpovediac sa odlíšiť, čo by ste povedali trebárs na červenú strechu? Červená pálená škridla sa vyznačuje nielen neprehliadnuteľným farebným prevedením, ktoré je akýmsi pohladením pre našu dušu, ale tiež výbornou odolnosťou voči dažďu i vetru. Ide v podstate o tradičný typ strechy, vďaka ktorej sa vrátite do detských čias, ktoré majú svoje neopakovateľné kúzlo.